Lepojamies ar saviem biedriem

Mūsu biedru vidū ir daudz talantīgu un radošu cilvēku, kas ne vien augstā kvalitātē pilda savus ikdienas darba pienākumus, bet ir guvuši arī īpaši ievērojamus panākumus un sasniegumus, ar kuriem gribam iepazīstināt arī jūs.

Guna Asare: saņēmusi Latvijas Nacionālās bibliotēkas Jauniešu žūrijas atzinību par R. Dž. Palasio grāmatas “Brīnums” tulkojumu, kurai 15+ grupā 2015. gadā žūrija piešķīrusi 1. vietu.

Ieva Tazāne: uzvarējusi “Skrivanek” rīkotajā 2014. gada konkursā “Labākais jaunais tulkotājs”, studiju laikā un pēc tam kā viena no redaktoriem rediģējusi studentu veikto Endrjū Čestermena grāmatas “Tulkošanas mēmi” tulkojumu latviešu valodā.

Nadežda Kopoloveca: ar rakstisko un mutisko tulkošanu nodarbojas kopš 2004. gada. Sākot no 2006. gada pasniedz čehu valodu, kā arī ar tulkošanu un rediģēšanu saistītus kursus Latvijas Universitātes Rusistikas un slāvistikas nodaļas un profesionālās maģistra studiju programmas “Rakstiskā tulkošana” studentiem. 2017. gadā veiksmīgi aizstāvēja promocijas darbu vispārīgās valodniecības nozarē. Kopš 2018. gada ir Čehijas vēstniecības Latvijā štata tulkotāja. 2019. gadā kļuvusi par Latvijas Universitātes docenti.

Ja esi LTTB biedrs un vēlies, lai arī par Taviem panākumiem uzzina plašāka sabiedrība, apraksti savus sasniegumus un sūti uz info@lttb.lv.