Izsludināta konkursa „Labākais jaunais tulkotājs 2014” 1. kārta

Jau septito gadu ciešā sadarbībā ar vairākām Latvijas augstskolām „Skrivanek Baltic” izsludina jauno tulkotāju konkursu augstskolu studentiem „Labākais jaunais tulkotājs 2014”, lai veicinātu studentu interesi par darbu tulkotāja profesijā, iepazīstinātu ar darbu tulkošanas birojā, kā arī veicinātu sadarbību starp Latvijas augstskolām un uzņēmumu „Skrivanek Baltic”. Konkurss norit divās atlases kārtās, kurās studenti aicināti tulkot tekstus no angļu, franču un vācu valodas latviešu valodā.

Konkursa „Labākais jaunais tulkotājs 2014” uzvarētājs balvā saņems 12 mēnešus ilgas e-mācības, izmantojot „Skrivanek Baltic” virtuālo mācību programmu studenta izvēlētajai valodai un prakses vietu uzņēmumā. Konkursa pirmo trīs vietu ieguvējiem tiks pasniegtas balvas no grāmatnīcas www.eglobuss.lv.

Iesūtot konkursa pirmās kārtas darbu, obligāti jānorāda informācija par autoru: vārds, uzvārds, pilsēta, e-pasts, tālruņa numurs, augstskolas un fakultātes nosaukums, studiju programma, kurss un valoda. Darbs jāiesniedz elektroniski līdz 2014. gada 16. novembrim, plkst. 12.00, sūtot uz e-pastu konkurss@skrivanek.lv.

Iesniegto konkursa pirmās kārtas darbu izvērtēšana notiks no 2014. gada 17. līdz 27. novembrim. Konkursa otrā kārta notiks 2014. gada 5. decembrī.

Konkursa 1.kārtas teksti un nolikums:

2014_Konkursa_1_kartas_teksts_DE

2014_Konkursa_1_kartas_teksts_EN

2014_Konkursa_1_kartas_teksts_FR

Nolikums

Posted on by Administrator in Jaunumi